DMSERVICE

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

طراحی سایت تعمیرات

reperp

مراحل طراحی سایت تعمیرات در dmservice

هزینه طراحی سایت تعمیرات

پکیج پایه
تومان12500000
تومان 10000000
 • پشتیبانی : 6 ماه
 • شیوه پرداخت : 2 مرحله
 • بهینه برای سئو : دارد
 • وارد کردن 10 محصول
 • وارد کردن 10 محصول
 • صفحه اصلی اختصاصی
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • فیلتر های فروشگاه
 • چت آنلاین
 • تحویل تا 2 هفته کاری
 • اتصال به سرچ کنسول گوگل
 • 1 ماه هاست رایگان
 • بهینه سازی سرعت
محبوب
پکیج پایه
تومان17500000
تومان 15000000
 • پشتیبانی : 6 ماه
 • شیوه پرداخت : 2 مرحله
 • بهینه برای سئو : دارد
 • وارد کردن 10 محصول
 • وارد کردن 10 محصول
 • صفحه اصلی اختصاصی
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • فیلتر های فروشگاه
 • 10 محتوا سئو شده
 • اتصال به سرچ کنسول
 • 50 بک لینک رایگان
 • بهینه سازی سرعت حرفه ای
 • واترمارک خودکار تصاویر
محبوب

معرفی خدمات طراحی سایت تعمیرات

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت به معنای طراحی و پیاده سازی شکل ظاهری سایت شما است و معمولا به جنبه تجربه کاربری در توسعه وب اشاره دارد نه مبحث توسعه نرم افزاری سایت. طراحان سایت در گذشته عمدتا روی طراحی کردن یک سایت برای دسکتاپ تمرکز می کردند اما از اواسط دهه 2010، اهمیت طراحی سایت برای مرورگر های موبایل و تبلت هر روز بیشتر و برجسته تر از گذشته شد و امروزه به یک فاکتور حیاتی در طراحی سایت تبدیل شده است.

طراح سایت روی ظاهر، لایه ها و در بعضی موارد روی محتوای سایت کار می کند. ظاهر سایت شامل رنگ ها، فونت ها و عکس هایی می شود که در سایت استفاده می شود. لایه های سایت به ساختار و دسته بندی اطلاعات در سایت اشاره دارند. سایتی که خوب طراحی شده باشد علاوه بر این که ظاهر جذابی دارد، استفاده از آن هم آسان است و با توجه به ویژگی های مخاطبین و برند پیاده سازی شده است.
نکته کلیدی در طراحی سایت، موفقیت در جلب توجه و اعتماد مخاطب هدف است و در این راستا باید هر چیزی که ممکن است باعث آزار یا سردرگم شدن مخاطب شود را از سایت حذف کنیم.

روش های طراحی یک سایت تعمیرات

روش های متفاوتی برای طراحی یک سایت تعمیرات وجود دارد که هر یک ویژگی ها و مزایای خودشان را دارند. آشنایی با روش های طراحی سایت می تواند به شما کمک کند که بهترین تصمیم را برای کسب و کار خودتان بگیرید.
طراحی سایت تعمیرات شما می تواند به دو شیوه رایج پیاده سازی شود :

 • طراحی با سیستم مدیریت محتوا اختصاصی ( کد نویسی توسط یک تیم برنامه نویسی )
 • طراحی سایت تعمیرات با مدیریت محتواهای امن و معتبر مثل وردپرس و جوملا و …

طراحی وبسایت تعمیرات با سیستم مدیریت محتوا اختصاصی چیست ؟

در این شیوه شما از طریق یک تیم برنامه نویسی و مهندس نرم افزار و …. اقدام به طراحی سیستم مدیریت محتوا مد نظر خود با تیم برنامه نویسی میکنید در واقع در این شیوه شما میتوانید هرگونه که دوس دارید وبسایتتان را پیاده سازی نمائید، اما این شیوه معایبی هم دارد که در ادامه به بررسی معایب و مزایای طراحی سایت تعمیرات با کد نویسی اختصاصی خواهیم پرداخت.

مزایای طراحی سایت تعمیر سیستم مدیریت محتوا اختصاصی

در این شیوه دست شما جهت طراحی یک وبسایت حرفه ای باز است و هر گونه که دوست دارید با هر ویژگی می توانید وبسایتتان را طراحی کنید و از محدودیت های هرچند کم سیستم های مدیریت محتوا عمومی خبری نیست و از این نظر این امکان بی نظیر است بخصوص در پروژه های عظیم چرا که در تمامی پروژه های سایت تعمیرات بزرگ مثل نمایندگی سامسونگ … از طراحی با کد نویسی اختصاصی استفاده می شود تا تا تمامی ویژگی های مد نظر مدیر پروژه وبسایت را بتوانند پیاده سازی نمایند که از این نظر بسیار عالی است، اما در ادامه به بررسی معایب طراحی سایت با کد نویسی اختصاصی خواهیم پرداختکه جالب به نظر می آید .

معایب طراحی سایت تعمیرات با کد نویسی اختصاصی

زمانی که شما وبسایتتان را به صورت کد نویسی اختصاصی همراه جمعی از متخصصین حوزه طراحی سایت از جمله : مهندس نرم افزار ، تیم برنامه نویسی ف مشاور سئو و… طراحی می نمایید قطعا به بودجه بسیار زیادی نیاز دارید، هم چنین باید یک تیم حرفه ای برنامه نویسی که تجربه طراحی سیستم مدیریت محتوا اختصاصی موفق را داشته باشد پیدا کنید، که این هم جزو معایب بد این شیوه طراحی سایت است.

جدا از دو مورد بالا در قیاس با روش طراحی سایت تعمیر با سیستم های مدیریت محتوا اماده مثل وردپرس و جوملا و حتی سیستم های مدیریت محتوایی که توسط تیم های برنامه نویسی سرشناس پیاده سازی و طراحی شده و آزمون و خطا روی ان انجام شده و قابل استفاده است، بروز بودن و توسعه دادن این نوع وبسایت ها دشوار است عموما و نیازمند متخصصینی کاربلد و تیمی حرفه ای است بخصوص در زمینه سئو سایت چرا که شما همواره باید بروز باشید که خوب این امر میتواند بعدها دردسر ساز شود.

نتیجه گیری :

در صورتی بودحه بالایی ندارید و تیم حرفه ای برنامه نویسی و … هم نمیشناسید همواره برای شروع طراحی سایت از سیستم های مدیریت محتوا اماده استفاده نمایید و در صورتی که از نظر مالی و تیمی به حدی رسیدید که توانایی مدیریت یک پروژه سایت با سیستم مدیریت محتوا اختصاصی را داشتید وبسایتتان را ارتقا دهید.

طراحی سایت تعمیر با سیستم مدیریت محتوا آماده چیست ؟

قطعا بارها و بارها واژه وردپرس را کم یا زیاد شنیده اید یا زمانی که به یک شرکت طراحی سایت جهت طراحی وبسایت مراجعه می کنید به شما پیشنهاد می کنند که وبسایتتان را با وردپرس طراحی نمائید در پاراگراف بعدی به معرفی سیستم مدیریت محتو اماده وردپرس که فوق العاده است خواهیم پرداخت تا شما مسیر طراحی وبسایتتان را درست انتخاب نمائید.

وردپرس چیست ؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا جهت پیاده سازی وبسایت و هم چنین مدیریت بارگذاری و بروزرسانی محتوا می باشد که می تواند در وقت و هزینه و احتمال شکست در مقایسه با سیستم مدیریت محتوا با کدنویسی اختصاصی را به شدت کاهش می دهد به حدی که شما میتوانید با خرید یک قالب اماده از سایت های معتبر فروش قالب وردپرسی در کمتر از 5 دقیقه وبسایت با دمو وبسایت های معتبر در زمینه فروش محصولات خود را داشته باشید .

مزایا طراحی سایت تعمیر با سیستم های مدیریت محتوا آماده

ما در این مطلب اختصاصا در مورد وردپرس بخاطر ویژگی ها و امکانات صحبت خواهیم کرد .

 1. راحت بودن پیاده سازی
 2. کاهش زمان طراحی وبسایت
 3. بروز بودن ساختار و کدها
 4. بهینه بودن برای موتور های جست و جو
 5. تنوع بالا امکانات و قالب ها
 6. داشتن ساختار درست برنامه نویسی و سئویی

طراحی سایت تعمیرات وردپرس

ما در تیم دی ام سرویس همواره به کارفرمایان برای شروع پیاده سازی وبسایت پیشنهاد میکنیم طراحی سایت فروشگاهیشان را با وردپرس بخاطر کف ترازو مزیت بیشتر نسبت به معایب آن است.

طراحی سایت تعمیرات با المنتور

تیم دی ام سرویس همواره وبسایت های وردپرسی را با المنتور طراحی می کنیم چرا که به شدت هزینه ها زمان را کاهش میدهد و امکان پیاده سازی هر چه حرفه ای تر وبسایت را فراهم می کند.

طراحی سایت تعمیرات سازگار با موبایل

براساس تحقیقات انجام شده بیش از 80% کاربرانی که از وبسایت های فارسی از وبسایت ها بازدید می کنند از طریق تلفن همراه از وبسایت بازدید میکنند، بیشتر خرید و فروش ها در موبایل انجام می شوند نه موبالی و تبلت. سایتی که با موبایل سازگار باشد، مخاطب را برای مدت زمان بیشتری در سایت نگه می دارد. هر چه مخاطب زمان بیشتری را در سایت شما سپری کند، احتمال بیشتری دارد که از شما خرید کند.
اهمیت سازگاری سایت تعمیرات با موبایل یا به اصطلاح ریسپانسیو بودن را نمی توان به اندازه کافی برجسته کرد. 57 درصد از کاربران در اینترنت می گویند که اگر وبسایت یک کسب و کار برای موبایل بهینه سازی نشده باشد، آن را به دیگران توصیه نخواهند کرد.
سازگازی سایت فقط به موبایل و دسکتاپ محدود نمی شود، سایت باید با هر دستگاهی که می تواند به اینترنت وصل شود سازگار باشد، مثلا تبلت ها. توجه داشته باشید که تا سال 2016 استفاده از اینترنت روی تبلت 30 درصد افزایش داشت و این روند هنوز به رشد خود ادامه می دهد.
با توجه به این که از هر 3 دقیقه ای که صرف جستجوی آنلاین می شود 2 دقیقه آن با موبایل انجام می گیرند، سازگاری سایت با همه دستگاه ها به ویژه با موبایل باید در بالاترین اولویت های شما هنگام طراحی سایت و دریافت خدمات طراحی سایت باشد.

سئو و طراحی سایت تعمیرات

سئو یا همان بهینه سازی برای موتور های جستجو SEO برای هر کسب و کاری که خواهان موفقیت آنلاین است، کاملا ضروری است. با این حال اکثر اوقات کسب و کار ها بعد از این که پروژه طراحی سایت آن ها به پایان رسید تازه به فکر سئو می افتند. این روز ها شما باید با صد ها هزار سایت رقابت کنید تا دیده شوید و مخاطب به شما اعتماد کند.
چطور می توان در این بازار پر رقابت موفق شد؟ سئو کلید موفقیت شما است چرا که با پیاده سازی اصول سئو در وبسایتتان، می توانید در موتور های جستجو بخصوص گوگل رتبه های بالا بگیرید و بازدید سایت خود را بالا ببرید.
یک سایت سئو شده سایتی است که به نحوی طراحی شده است تا موتور های جستجو بتوانند به راحتی آن را کرال (کاوش) کنند و به راحتی بین صفحات جابجا شده و محتوای آن ها را بخوانند.

اهمیت سرعت سایت در طراحی سایت تعمیرات

وقتی کسی از سایت شما بازدید می کند، اولین چیزی که نظر او را به خود جلب خواهد کرد، سرعت بارگذاری یا به اصطلاح طراحان سایت سرعت لود سایت شما است. این که چقدر طول میکشد که صفحه شما به طور کامل بارگذاری شود.
کاربران اینترنت عادت کرده اند که اطلاعات را در کمترین زمان ممکن دریافت کنند و دیگر کسی حوصله یک سایت کند را ندارد. اگر لود شدن صفحه سایت شما بیشتر از 2 تا 5 ثانیه طول بکشد، احتمالا بیش از 40 درصد از مخاطبان خود را در همان ابتدا از دست می دهید. این مخاطب ها مشتریان بالقوه ای بودند که می توانستند درآمد شما را بالا ببرند اما به علت کندی سایت قبل از بازدید از آن صفحه را بسته اند و رفته اند.
به همین دلیل است که سرعت یکی از مهم ترین المان ها در یک طراحی سایت پذیرش تعمیرات اینترنتی موفق به حساب می آید. ساده و کاربردی نگه داشتن سایت یکی از مهم ترین نکات در حفظ سرعت سایت و جلوگیری از کندی آن است. به همین دلیل پیشنهاد می شود از فایل های صوتی یا ویدیویی حجیم استفاده نکنید.

طراحی سایت تعمیرات و تولید محتوای جذاب

محتوای جذاب یکی از بهترین و کاربردی ترین روش ها برای جذب و نگه داشتن مخاطب در سایت است. در واقع چیزی که مردم در اینترنت به دنبال آن می گردند اطلاعات است و اگر محتوای سایت شما جذاب نباشد، 38 درصد از کاربران صفحه را می بندند.
تولید محتوای جذاب و ارائه اطلاعات کاربردی باعث می شود مخاطب به شما اعتماد کند و سایت شما را به عنوان یک منبع معتبر و متخصص در حوزه کاریتان بشناسد. فایده دیگر محتوا این است که به کاربر کمک می کند درباره شما و کسب و کارتان بیشتر بداند و در نهایت به یک مشتری تبدیل شود.
هر چیزی از بلاگ و صفحات وب گرفته تا ویدیو و عکس می تواند جزئی از محتوای سایت محسوب شود. فرمت محتوا نیز بسیار مهم است. تولید محتوایی که خواندن آن راحت باشد به موفقیت شما کمک بسیاری می کند. بنابراین رنگ، فونت، نوشتار و حتی لیست هایی که در سایت قرار می دهید می تواند به راحت تر خوانده شدن محتوای سایت و جلب اعتماد کاربر کمک کند.

کال تو اکشن در طراحی سایت فروش اینترنتی

داشتن کال تو اکشن در سایت تعمیرات به یوزرفرندلی تر شدن سایت و همچنین تبدیل آسان بازدیدکننده به مشتری کمک می کند. کال تو اکشن به زبان ساده کاری راهی است برای این که کاربر را به مرحله بعدی ببرید. این مرحله بعدی می تواند اضافه کردن یک محصول به سبد خرید باشد، عضو شدن در شبکه های اجتماعی باشد، اشتراک گذاری مطالب باشد، ثبت نام در یک دوره یا یک خبرنامه یا حتی خواندن مطالب بیشتر در سایت باشد.
هدف نهایی کال تو اکشن این است که به کاربر یک جهت دهی واضح و روشن از کاری که می خواهیم انجام دهد، بدهیم. این کار چیزی است که به شما کمک می کند به اهداف کسب و کارتان برسید و درآمد بیشتری کسب کنید.
در حوزه کال تو اکشن، محل قرار گیری اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل است که برای پیدا کردن بهترین جا برای هر دکمه و لینک، باید از تخصص و تجربه طراحان سایت حرفه ای استفاده کنیم.

طراحی سایت جذاب تعمیرات

در طراحی سایت، ظاهر و در واقع آن چیزی که کاربر در نگاه اول می بینید یکی از مهم ترین فاکتور های جلب رضایت کاربر است. قبل تر درباره اهمیت جذابیت ظاهری وبسایت و نقش آن در یوزرفرندلی کردن سایت صحبت کردیم.
مسئله دیگری که باید در جذابیت ظاهری سایت در نظر داشته باشید، لزوم استفاده از عکس های با کیفیت و مناسب است. فرقی نمی کند فروشنده محصول باشید یا ارائه دهنده خدمات، بهترین روش برای معرفی کسب و کارتان استفاده از عکس های مرتبط و مناسب است. اگر عکس هایی که برای یک محصول یا خدمت انتخاب می کنید از کیفیت بالایی برخوردار باشند، مخاطب بیشتر به شما اعتماد می کند و بیشتر با شما احساس راحتی خواهد کرد.
متخصصین سئو و طراحی سایت می توانند این عکس ها را برای موتور های جستجو هم بهینه سازی کنند تا در نتایج سرچ رتبه بگیرند.

المان های بصری در طراحی سایت تعمیر

در طراحی سایت المان های ظاهری و بصری به اندازه کاربردی بودن اهمیت دارند و دست به دست هم می دهند تا ظاهر و حس کلی سایت را بسازند. از انتخاب رنگ در طراحی سایت گرفته تا انتخاب فونت، بارگذاری ویدیو و … همگی در شکل دهی به تجربه کاربر از برند یا کسب و کار شما نقش دارند.
چند تا از مهم ترین المان های بصری در طراحی سایت عبارتند از:
⦁ هدر وبسایت
⦁ فوتر وبسایت
⦁ رنگبندی سایت
⦁ تایپوگرافی در طراحی سایت
⦁ بکگراند سایت
⦁ تصاویر سایت
⦁ انیمیشن در طراحی سایت

چرا خدمات طراحی سایت تعمیر DMSERVICE را انتخاب کنیم؟

یکی از اصلی ترین دلیل انتخاب تیم طراحی سایت فروشگاه اینترنتی دی ام سرویس سابقه بالا و پروژه های موفق این تیم است که میتواند خود نوید یک اینده خوب برای وبسایت شما بدهد.هم چنین شما با انتخاب خدمات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تیم dmservice میتوانید از :
1. یک وبسایت شخصی سازی شده بر اساس نیاز ها و ویژگی های کسب و کار یا برند شما
2. یک وبسایت سازگار با دستگاه های مختلف از جمله موبایل و تبلت
3. یک سایت سازگار با اصول سئو سایت فروشگاهی
4. یک سایت ایمن با پروتکل HTTPS
5. یک سایت طراحی شده توسط متخصصین با رعایت کلیه اصول

بهره مند شوید

سوالات متداول طراحی سایت تعمیرات

بازه زمانی طراحی وبسایت را نمیتوان دقیق اعلام کرد چرا که به مسائل مختلفی مرتبط است از جمله :

 • امکانات وبسایت
 • میزان صفحات
 • طراحی مد نظر کارفرما
 • و…

اما به طور میانگین در بهترین حالت یک هفته زمان خواهد برد تا یک سایت تعمیرات طراحی و پیاده سازی شود

بله، ما در تیم dmservice قبل از طراحی وبسایت طبق قولی که داده بودیم مشاوره رایگان سئو به کارفرما داده می شود، و وبسایت طراحی شده با بروز ترین متد روز سئو بهینه خواهد شد تا در آینده باعث کاهش هزینه سئو سایت شود.

دسته بندی طراحی انواع سایت