DMSERVICE

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
طراحی سایت لوازم ارایشی

سفارش طراحی سایت و سئو لوازم آرایشی

هزینه طراحی سایت لوازم ارایشی

پکیج پایه
تومان12500000
تومان 10000000
 • پشتیبانی : 6 ماه
 • شیوه پرداخت : 2 مرحله
 • بهینه برای سئو : دارد
 • وارد کردن 10 محصول
 • وارد کردن 10 محصول
 • صفحه اصلی اختصاصی
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • فیلتر های فروشگاه
 • چت آنلاین
 • تحویل تا 2 هفته کاری
 • اتصال به سرچ کنسول گوگل
 • 1 ماه هاست رایگان
 • بهینه سازی سرعت
محبوب
پکیج پایه
تومان17500000
تومان 15000000
 • پشتیبانی : 6 ماه
 • شیوه پرداخت : 2 مرحله
 • بهینه برای سئو : دارد
 • وارد کردن 10 محصول
 • وارد کردن 10 محصول
 • صفحه اصلی اختصاصی
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • فیلتر های فروشگاه
 • 10 محتوا سئو شده
 • اتصال به سرچ کنسول
 • 50 بک لینک رایگان
 • بهینه سازی سرعت حرفه ای
 • واترمارک خودکار تصاویر
محبوب

معرفی خدمات طراحی سایت لوازم ارایشی

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت به معنای طراحی و پیاده سازی شکل ظاهری سایت شما است و معمولا به جنبه تجربه کاربری در توسعه وب اشاره دارد نه مبحث توسعه نرم افزاری سایت. طراحان سایت در گذشته عمدتا روی طراحی کردن یک سایت برای دسکتاپ تمرکز می کردند اما از اواسط دهه 2010، اهمیت طراحی سایت برای مرورگر های موبایل و تبلت هر روز بیشتر و برجسته تر از گذشته شد و امروزه به یک فاکتور حیاتی در طراحی سایت تبدیل شده است.

طراح سایت روی ظاهر، لایه ها و در بعضی موارد روی محتوای سایت کار می کند. ظاهر سایت شامل رنگ ها، فونت ها و عکس هایی می شود که در سایت استفاده می شود. لایه های سایت به ساختار و دسته بندی اطلاعات در سایت اشاره دارند. سایتی که خوب طراحی شده باشد علاوه بر این که ظاهر جذابی دارد، استفاده از آن هم آسان است و با توجه به ویژگی های مخاطبین و برند پیاده سازی شده است.
نکته کلیدی در طراحی سایت، موفقیت در جلب توجه و اعتماد مخاطب هدف است و در این راستا باید هر چیزی که ممکن است باعث آزار یا سردرگم شدن مخاطب شود را از سایت حذف کنیم.

روش های طراحی یک سایت لوازم ارایشی

روش های متفاوتی برای طراحی یک سایت فروشگاهی وجود دارد که هر یک ویژگی ها و مزایای خودشان را دارند. آشنایی با روش های طراحی سایت می تواند به شما کمک کند که بهترین تصمیم را برای کسب و کار خودتان بگیرید.
طراحی سایت فروشگاهی شما می تواند به دو شیوه رایج پیاده سازی شود :

 • طراحی با سیستم مدیریت محتوا اختصاصی ( کد نویسی توسط یک تیم برنامه نویسی )
 • طراحی سایت فروشگاهی با مدیریت محتواهای امن و معتبر مثل وردپرس و جوملا و …

طراحی وبسایت فروشگاهی با سیستم مدیریت محتوا اختصاصی چیست ؟

در این شیوه شما از طریق یک تیم برنامه نویسی و مهندس نرم افزار و …. اقدام به طراحی سیستم مدیریت محتوا مد نظر خود با تیم برنامه نویسی میکنید در واقع در این شیوه شما میتوانید هرگونه که دوس دارید وبسایتتان را پیاده سازی نمائید، اما این شیوه معایبی هم دارد که در ادامه به بررسی معایب و مزایای طراحی سایت فروشگاهی با کد نویسی اختصاصی خواهیم پرداخت.

مزایای طراحی سایت لوازم ارایشی سیستم مدیریت محتوا اختصاصی

در این شیوه دست شما جهت طراحی یک وبسایت حرفه ای باز است و هر گونه که دوست دارید با هر ویژگی می توانید وبسایتتان را طراحی کنید و از محدودیت های هرچند کم سیستم های مدیریت محتوا عمومی خبری نیست و از این نظر این امکان بی نظیر است بخصوص در پروژه های عظیم چرا که در تمامی پروژه های سایت فروشگاهی بزرگ مثل بیپ تونز ، آیتونز و … از طراحی با کد نویسی اختصاصی استفاده می شود تا تا تمامی ویژگی های مد نظر مدیر پروژه وبسایت را بتوانند پیاده سازی نمایند که از این نظر بسیار عالی است، اما در ادامه به بررسی معایب طراحی سایت با کد نویسی اختصاصی خواهیم پرداختکه جالب به نظر می آید .

معایب طراحی سایت فروشگاهی با کد نویسی اختصاصی

زمانی که شما وبسایتتان را به صورت کد نویسی اختصاصی همراه جمعی از متخصصین حوزه طراحی سایت از جمله : مهندس نرم افزار ، تیم برنامه نویسی ف مشاور سئو و… طراحی می نمایید قطعا به بودجه بسیار زیادی نیاز دارید، هم چنین باید یک تیم حرفه ای برنامه نویسی که تجربه طراحی سیستم مدیریت محتوا اختصاصی موفق را داشته باشد پیدا کنید، که این هم جزو معایب بد این شیوه طراحی سایت است.

جدا از دو مورد بالا در قیاس با روش طراحی سایت فروشگاهی با سیستم های مدیریت محتوا اماده مثل وردپرس و جوملا و حتی سیستم های مدیریت محتوایی که توسط تیم های برنامه نویسی سرشناس پیاده سازی و طراحی شده و آزمون و خطا روی ان انجام شده و قابل استفاده است، بروز بودن و توسعه دادن این نوع وبسایت ها دشوار است عموما و نیازمند متخصصینی کاربلد و تیمی حرفه ای است بخصوص در زمینه سئو سایت چرا که شما همواره باید بروز باشید که خوب این امر میتواند بعدها دردسر ساز شود.

نتیجه گیری :

در صورتی بودحه بالایی ندارید و تیم حرفه ای برنامه نویسی و … هم نمیشناسید همواره برای شروع طراحی سایت از سیستم های مدیریت محتوا اماده استفاده نمایید و در صورتی که از نظر مالی و تیمی به حدی رسیدید که توانایی مدیریت یک پروژه سایت با سیستم مدیریت محتوا اختصاصی را داشتید وبسایتتان را ارتقا دهید.

طراحی سایت لوازم ارایشی با سیستم مدیریت محتوا آماده چیست ؟

قطعا بارها و بارها واژه وردپرس را کم یا زیاد شنیده اید یا زمانی که به یک شرکت طراحی سایت جهت طراحی وبسایت مراجعه می کنید به شما پیشنهاد می کنند که وبسایتتان را با وردپرس طراحی نمائید در پاراگراف بعدی به معرفی سیستم مدیریت محتو اماده وردپرس که فوق العاده است خواهیم پرداخت تا شما مسیر طراحی وبسایتتان را درست انتخاب نمائید.

وردپرس چیست ؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا جهت پیاده سازی وبسایت و هم چنین مدیریت بارگذاری و بروزرسانی محتوا می باشد که می تواند در وقت و هزینه و احتمال شکست در مقایسه با سیستم مدیریت محتوا با کدنویسی اختصاصی را به شدت کاهش می دهد به حدی که شما میتوانید با خرید یک قالب اماده از سایت های معتبر فروش قالب وردپرسی در کمتر از 5 دقیقه وبسایت با دمو وبسایت های معتبر در زمینه فروش محصولات خود را داشته باشید .

مزایا طراحی سایت لوازم ارایشی با سیستم های مدیریت محتوا آماده

ما در این مطلب اختصاصا در مورد وردپرس بخاطر ویژگی ها و امکانات صحبت خواهیم کرد .

 1. راحت بودن پیاده سازی
 2. کاهش زمان طراحی وبسایت
 3. بروز بودن ساختار و کدها
 4. بهینه بودن برای موتور های جست و جو
 5. تنوع بالا امکانات و قالب ها
 6. داشتن ساختار درست برنامه نویسی و سئویی

طراحی سایت لوازم ارایشی وردپرس

ما در تیم دی ام سرویس همواره به کارفرمایان برای شروع پیاده سازی وبسایت پیشنهاد میکنیم طراحی سایت فروشگاهیشان را با وردپرس بخاطر کف ترازو مزیت بیشتر نسبت به معایب آن است.

طراحی سایت لوازم ارایشی با المنتور

تیم دی ام سرویس همواره وبسایت های وردپرسی را با المنتور طراحی می کنیم چرا که به شدت هزینه ها زمان را کاهش میدهد و امکان پیاده سازی هر چه حرفه ای تر وبسایت را فراهم می کند.

طراحی سایت لوازم ارایشی سازگار با موبایل

براساس تحقیقات انجام شده بیش از 80% کاربرانی که از وبسایت های فارسی از وبسایت ها بازدید می کنند از طریق تلفن همراه از وبسایت بازدید میکنند، بیشتر خرید و فروش ها در موبایل انجام می شوند نه موبالی و تبلت. سایتی که با موبایل سازگار باشد، مخاطب را برای مدت زمان بیشتری در سایت نگه می دارد. هر چه مخاطب زمان بیشتری را در سایت شما سپری کند، احتمال بیشتری دارد که از شما خرید کند.
اهمیت سازگاری سایت فروشگاهی با موبایل یا به اصطلاح ریسپانسیو بودن را نمی توان به اندازه کافی برجسته کرد. 57 درصد از کاربران در اینترنت می گویند که اگر وبسایت یک کسب و کار برای موبایل بهینه سازی نشده باشد، آن را به دیگران توصیه نخواهند کرد.
سازگازی سایت فقط به موبایل و دسکتاپ محدود نمی شود، سایت باید با هر دستگاهی که می تواند به اینترنت وصل شود سازگار باشد، مثلا تبلت ها. توجه داشته باشید که تا سال 2016 استفاده از اینترنت روی تبلت 30 درصد افزایش داشت و این روند هنوز به رشد خود ادامه می دهد.
با توجه به این که از هر 3 دقیقه ای که صرف جستجوی آنلاین می شود 2 دقیقه آن با موبایل انجام می گیرند، سازگاری سایت با همه دستگاه ها به ویژه با موبایل باید در بالاترین اولویت های شما هنگام طراحی سایت و دریافت خدمات طراحی سایت باشد.

سئو و طراحی سایت لوازم ارایشی

سئو یا همان بهینه سازی برای موتور های جستجو SEO برای هر کسب و کاری که خواهان موفقیت آنلاین است، کاملا ضروری است. با این حال اکثر اوقات کسب و کار ها بعد از این که پروژه طراحی سایت آن ها به پایان رسید تازه به فکر سئو می افتند. این روز ها شما باید با صد ها هزار سایت رقابت کنید تا دیده شوید و مخاطب به شما اعتماد کند.
چطور می توان در این بازار پر رقابت موفق شد؟ سئو کلید موفقیت شما است چرا که با پیاده سازی اصول سئو در وبسایتتان، می توانید در موتور های جستجو بخصوص گوگل رتبه های بالا بگیرید و بازدید سایت خود را بالا ببرید.
یک سایت سئو شده سایتی است که به نحوی طراحی شده است تا موتور های جستجو بتوانند به راحتی آن را کرال (کاوش) کنند و به راحتی بین صفحات جابجا شده و محتوای آن ها را بخوانند.

اهمیت سرعت سایت در طراحی سایت لوازم ارایشی

وقتی کسی از سایت شما بازدید می کند، اولین چیزی که نظر او را به خود جلب خواهد کرد، سرعت بارگذاری یا به اصطلاح طراحان سایت سرعت لود سایت شما است. این که چقدر طول میکشد که صفحه شما به طور کامل بارگذاری شود.
کاربران اینترنت عادت کرده اند که اطلاعات را در کمترین زمان ممکن دریافت کنند و دیگر کسی حوصله یک سایت کند را ندارد. اگر لود شدن صفحه سایت شما بیشتر از 2 تا 5 ثانیه طول بکشد، احتمالا بیش از 40 درصد از مخاطبان خود را در همان ابتدا از دست می دهید. این مخاطب ها مشتریان بالقوه ای بودند که می توانستند درآمد شما را بالا ببرند اما به علت کندی سایت قبل از بازدید از آن صفحه را بسته اند و رفته اند.
به همین دلیل است که سرعت یکی از مهم ترین المان ها در یک طراحی سایت فروشگاه اینترنتی موفق به حساب می آید. ساده و کاربردی نگه داشتن سایت یکی از مهم ترین نکات در حفظ سرعت سایت و جلوگیری از کندی آن است. به همین دلیل پیشنهاد می شود از فایل های صوتی یا ویدیویی حجیم استفاده نکنید.

طراحی سایت لوازم ارایشی و تولید محتوای جذاب

محتوای جذاب یکی از بهترین و کاربردی ترین روش ها برای جذب و نگه داشتن مخاطب در سایت است. در واقع چیزی که مردم در اینترنت به دنبال آن می گردند اطلاعات است و اگر محتوای سایت شما جذاب نباشد، 38 درصد از کاربران صفحه را می بندند.
تولید محتوای جذاب و ارائه اطلاعات کاربردی باعث می شود مخاطب به شما اعتماد کند و سایت شما را به عنوان یک منبع معتبر و متخصص در حوزه کاریتان بشناسد. فایده دیگر محتوا این است که به کاربر کمک می کند درباره شما و کسب و کارتان بیشتر بداند و در نهایت به یک مشتری تبدیل شود.
هر چیزی از بلاگ و صفحات وب گرفته تا ویدیو و عکس می تواند جزئی از محتوای سایت محسوب شود. فرمت محتوا نیز بسیار مهم است. تولید محتوایی که خواندن آن راحت باشد به موفقیت شما کمک بسیاری می کند. بنابراین رنگ، فونت، نوشتار و حتی لیست هایی که در سایت قرار می دهید می تواند به راحت تر خوانده شدن محتوای سایت و جلب اعتماد کاربر کمک کند.

کال تو اکشن در طراحی سایت لوازم ارایشی

داشتن کال تو اکشن در سایت فروشگاهی به یوزرفرندلی تر شدن سایت و همچنین تبدیل آسان بازدیدکننده به مشتری کمک می کند. کال تو اکشن به زبان ساده کاری راهی است برای این که کاربر را به مرحله بعدی ببرید. این مرحله بعدی می تواند اضافه کردن یک محصول به سبد خرید باشد، عضو شدن در شبکه های اجتماعی باشد، اشتراک گذاری مطالب باشد، ثبت نام در یک دوره یا یک خبرنامه یا حتی خواندن مطالب بیشتر در سایت باشد.
هدف نهایی کال تو اکشن این است که به کاربر یک جهت دهی واضح و روشن از کاری که می خواهیم انجام دهد، بدهیم. این کار چیزی است که به شما کمک می کند به اهداف کسب و کارتان برسید و درآمد بیشتری کسب کنید.
در حوزه کال تو اکشن، محل قرار گیری اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل است که برای پیدا کردن بهترین جا برای هر دکمه و لینک، باید از تخصص و تجربه طراحان سایت حرفه ای استفاده کنیم.

طراحی سایت جذاب و لوازم ارایشی

در طراحی سایت، ظاهر و در واقع آن چیزی که کاربر در نگاه اول می بینید یکی از مهم ترین فاکتور های جلب رضایت کاربر است. قبل تر درباره اهمیت جذابیت ظاهری وبسایت و نقش آن در یوزرفرندلی کردن سایت صحبت کردیم.
مسئله دیگری که باید در جذابیت ظاهری سایت در نظر داشته باشید، لزوم استفاده از عکس های با کیفیت و مناسب است. فرقی نمی کند فروشنده محصول باشید یا ارائه دهنده خدمات، بهترین روش برای معرفی کسب و کارتان استفاده از عکس های مرتبط و مناسب است. اگر عکس هایی که برای یک محصول یا خدمت انتخاب می کنید از کیفیت بالایی برخوردار باشند، مخاطب بیشتر به شما اعتماد می کند و بیشتر با شما احساس راحتی خواهد کرد.
متخصصین سئو و طراحی سایت می توانند این عکس ها را برای موتور های جستجو هم بهینه سازی کنند تا در نتایج سرچ رتبه بگیرند.

المان های بصری در طراحی سایت

در طراحی سایت المان های ظاهری و بصری به اندازه کاربردی بودن اهمیت دارند و دست به دست هم می دهند تا ظاهر و حس کلی سایت را بسازند. از انتخاب رنگ در طراحی سایت گرفته تا انتخاب فونت، بارگذاری ویدیو و … همگی در شکل دهی به تجربه کاربر از برند یا کسب و کار شما نقش دارند.
چند تا از مهم ترین المان های بصری در طراحی سایت عبارتند از:
⦁ هدر وبسایت
⦁ فوتر وبسایت
⦁ رنگبندی سایت
⦁ تایپوگرافی در طراحی سایت
⦁ بکگراند سایت
⦁ تصاویر سایت
⦁ انیمیشن در طراحی سایت

چرا خدمات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی DMSERVICE را انتخاب کنیم؟

یکی از اصلی ترین دلیل انتخاب تیم طراحی سایت فروشگاه اینترنتی دی ام سرویس سابقه بالا و پروژه های موفق این تیم است که میتواند خود نوید یک اینده خوب برای وبسایت شما بدهد.هم چنین شما با انتخاب خدمات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تیم dmservice میتوانید از :
1. یک وبسایت شخصی سازی شده بر اساس نیاز ها و ویژگی های کسب و کار یا برند شما
2. یک وبسایت سازگار با دستگاه های مختلف از جمله موبایل و تبلت
3. یک سایت سازگار با اصول سئو سایت فروشگاهی
4. یک سایت ایمن با پروتکل HTTPS
5. یک سایت طراحی شده توسط متخصصین با رعایت کلیه اصول

بهره مند شوید

خدمات سئو تخصصی در لوازم آرایشی

سئو سایت خود را با خیال راحت به ما بسپارید و گزارش منظم دریافت کنید. در دی ام سرویس، خدمات سئو سایت با تکنیک های کلاه سفید و کلاه خاکستری با هدف ارتقا رتبه سایت در کلمات کلیدی اصلی و پولساز و افزایش ترافیک ارگانیک سایت انجام می شود. سئو سایت مستقیما تعداد مشتری و درآمد سایت را تحت تاثیر قرار می دهد و این اثر را در طول زمان می توانید به وضوح مشاهده کنید.

خدماتی که ارائه می دهیم:

آنالیز سئو سایت

بررسی همه جانبه سایت و مشخص کردن نقاط ضعف و قوت سایت و رتبه های سایت در کلمات کلیدی مهم

آنالیز کلمات کلیدی

یک آنالیز جامع کلمات کلیدی روی سایت شما انجام شده و کلمات کلیدی کانونی اصلی و فرعی استخراج می شوند. هدف قرار دادن کلمات کلیدی مناسب یکی از اصلی ترین بخش های سئو است که اگر درست انجام شود می تواند برگ برنده شما باشد.

ارائه استراتژی سئو 

طراحی یک برنامه هدفمند اختصاصی متناسب با نیاز های سایت جهت نتیجه گیری در کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت

بهینه سازی سئو سایت

کلیه بهینه سازی های لازم بر اساس اولویت بندی نیاز های سایت اجرا می شود. این بهینه سازی شامل سئو تکنیکال، سئو آن-پیج و سئو آف-پیج می شود.

لینک سازی داخلی و خارجی

لینکسازی داخلی و خارجی جهت افزایش اعتبار و رتبه سایت بر اساس برنامه اختصاصی روی سایت اجرا می شود. لینکسازی خارجی و داخلی یکی از مهم ترین فاکتور ها برای گوگل است؛ البته به شرطی که به صورت اصولی انجام شود.

ارائه پلن محتوایی و مدیریت محتوا

برنامه محتوایی به صورت منظم در اختیار تیم محتوا قرار داده می شود 

ارائه پلن رپورتاژ و اجرا

در صورت نیاز سایت، به صورت منظم برنامه ای برای انتشار رپورتاژ آگهی توسط تیم سئو ارائه شده و اجرا می شود.

آموزش به اعضای تیم شما (انتخابی)

در صورت نیاز، آموزش های لازم به اعضای تیم کارفرما ارائه می شود.

ارائه گزارش هفتگی و ماهیانه

گزارش های هفتگی و ماهیانه به صورت دقیق و منظم به شما ارائه می شود تا در جریان کارها قرار بگیرید. 

خدمات تولید محتوا حرفه ای سایت در لوازم آرایشی ( انتخابی )

در صورتی که بخواهید می توانید برای تولید محتوای حرفه ای سایت محصولات، صفحات، وبلاگ و رپورتاژ از خدمات ما استفاده کنید.

سوالات متداول طراحی سایت لوازم ارایشی

بازه زمانی طراحی وبسایت را نمیتوان دقیق اعلام کرد چرا که به مسائل مختلفی مرتبط است از جمله :

 • امکانات وبسایت
 • میزان صفحات
 • طراحی مد نظر کارفرما
 • و…

اما به طور میانگین در بهترین حالت یک هفته زمان خواهد برد تا یک سایت فروشگاهی طراحی و پیاده سازی شود

بله، ما در تیم dmservice قبل از طراحی وبسایت طبق قولی که داده بودیم مشاوره رایگان سئو به کارفرما داده می شود، و وبسایت طراحی شده با بروز ترین متد روز سئو بهینه خواهد شد تا در آینده باعث کاهش هزینه سئو سایت شود.

دسته بندی طراحی انواع سایت